מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט למסיבת יום הולדת הפתעה

לופט למסיבת יום הולדת בהפתעה
 
לא פעם, חשוב לכם לארגן מסיבת הפתעה לאדם שאתם אוהבים באמת - זה יכול להיות בן או בת הזוג, אחים ואחיות, בני דודים, חברים קרובים במיוחד, או אפילו הילדים שלכם. אבל אז כמובן עולה שאלת המיקום. אתם יכולים לתכנן בחשאי מסיבה בתוך לופט יום הולדת מיוחד, וביום האירוע להביא את חתן או כלת שמחה בהפתעה אל הלופט - שם כל החברים כבר מחכים.
 
לופט למסיבת יום הולדת
לופט לימי הולדת שלא דמיינתם

ברגע שחתן או כלת השמחה יכנסו אל תוך לופט למסיבת יום הולדת שתוכננה עבורם, אין ספק שהם יהיו בהלם - לא רק שכל החברים שלהם שם, אלא שהלופט עצמו מלא בכל מה שהם חלמו עליו. רק דוגמה אחת - היום מומלץ בחום לשכור לופט עם סאונה, שם יוכל וכמה אורחים להתקבץ וליהנות - רק אל תשכחו לקחת את בגד הים של האדם שהולך להיות מופתע. אפשרות אחרת היא כמובן לשכור לופט עם ג'קוזי, ואז כל האורחים יוכלו אפילו לחכות לאורח בתוך אמבטיות הג'קוזי, עם כוס יין שמחכה עבורו.
לא חייבים מסיבה גדולה

אמנם אנחנו תארנו כאן מסיבה גדולה עם עשרות מוזמנים, אבל אפשר להפתיע מישהו גם במסיבה קטנה ואינטימית מאד בתוך לופט. הכוונה היא כמובן למסיבות של שני משתתפים בלבד - כאשר זה רק אתם ובן או בת הזוג שלכם ליום פינוק. בכל מקרה מומלץ ליצור קשר, להבין מהו הגודל של הלופט, ולראות האם הוא מתאים למסיבה שאותה אתם מתכננים. כנסו לאתר לופט 4 יו והתרשמו ממגוון לופטים ברחבי הארץ,לייעוץ והכוונה חייגו 077-4060599 והציגי האתר יעמדו לרשותכם בכל שאלה וכמובן יעזרו לכם למצוא לופט מתאים לסוג המסיבה שלכם ובתקציב העומד לרשותכם.


Save