מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט עם בריכה בתל אביב

הלופטים כבר תפסו תאוצה של ממש בארץ בכלל ובתל-אביב בפרט. ואכן, המצאה גאונית, של מתחם ענק המשמש מרחב עצום לכל אירוע וחגיגה, התכנסות ושמחה, במיטב הפינוקים הכי חלומיים שיש. לופטים מעוצבים בקפידה מדהימה ובתכנון מדויק, ססגוני - עשיר ביותר.

חלק מה"מושלמות" ומהצלחת הלופט היא הבריכה המצויה גם היא במתחם האינסופי של אפשרויות ופעילויות, מקומות מנוחה, בר, משחקים, ספא וכו'... הבריכה היא הדובדבן שנמצאת במכלול הקצפת המתוק ומענג שקיים ב- לופטים יוקרתיים במרכז- בכלל, ובתל-אביב- בפרט! קסם אמיתי ובלתי מוגבל.

דמיינו, למשל, לופט להשכרה עם בריכה בתל-אביב המיועד למסיבת רווקים! איזו שמחה ואדנלין ישתוללו שם ולא צריך לפרט... ככה גם עם כל רעיון אחר שעולה על דעתכם, לופט עם בריכה בתל-אביב מגשים חלומות עבורכם!
לופט יוקרתי למסיבה פרטית!
 
ומה נותן את הערך המוסף, ל- לופט יוקרתי ? הבריכה, כמובן. כל מסיבה פרטית שאתם יכולים להעלות על דעתכם, תוכל להתממש בכבוד ובתפארת ב- לופט בתל-אביב , ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות, כאן ועכשיו, זה קורה! ואכן המציאות עולה כאן על כל דמיון, כפשוטו.

ברגע שמשחררים את הדמיון, גם בעלי הלופטים עושים הכל כדי להביא לידי מימוש את כל מה שרק החלומות מאפשרים, ואנחנו זורמים איתם, כך שזה יוצא מופלא ביותר. וכל הצדדים יוצאים מרוצים ונשכרים. מה רע?...

כי בכל פעם נוסף עוד רעיון, מה להכניס ולהוסיף ללופטים על-מנת שיענו באמת על כל הצרכים, הרצונות והדרישות של קהל האורחים במקום. במרכז הארץ יש שפע מהם, והכי מכולם- בתל-אביב!

מסיבה פרטית ב- לופט עם בריכה בתל-אביב - זהו צירוף המילים הכי מדויק שמביא לידי ביטוי את מה שאתם באמת רוצים, למסיבה המושלמת שרק חלמתם עליה! קדימה, צרו איתנו קשר בטל – 077-4060599 ותזכו לחוויה של פעם אחת בחיים!


Save