מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט על הגג

שמחה עד-הגג, בלופט על הגג...

כשאומרים לופט חושבים על משהו מאד טיפוסי, גדול ומרווח, באזור מרוחק מהבתים ומההמולה, מקום לבלות ולהנות בו בלי שום הפרעה ובלי להפריע לאחרים ובמקסימום אטרקציות.

אך כשאנחנו עושים לרגע סוויץ' בראש ומרימים בדמיוננו את כל המבנה הארצי והמיושב הזה למרומי הגג.... זה כבר נשמע אחרת... מסקרן, מפתה, מאתגר...איך כל זה מתיישב על הגג?

הלופטים על הגג להשכרה במרכז, הם ממש להיט עכשיו! ממרומי הגג אפשר להשקיף על כל העיר ומרחביה, להרגיש ממש בעננים, וכל זאת תוך-כדי בילוי משגע ומטריף ב- לופט ... תוך כדי שכשוך בבריכה שכמובן נמצאת גם היא בלופטים על הגג, ביחד עם שאר אטרקציות כמו – ג'קוזי ספא ושולחן סנוקר!
הלופטים על הגג מתאימים לאירועים מכל הסוגים

נכון, הלופטים מתאימים בעצם לכל רעיון שעולה לכם בראש. יש שם מקום וספייס למסיבות מטריפות, לאירועים חשובים, רציניים וגם ללא כל-כך, כי מה שאתם זקוקים- יתמלא במלואו עבורכם, כל סוג של אירוע, יתאים לו הלופט להשכרה ועל הגג!

לכך, למעשה, נועדו ה- לופטים להשכרה והלופט על הגג פשוט משדרג את כל העניין כי ממעוף הציפור, דברים שרואים מכאן, לא רואים משם... דמיינו לכם מסיבה כזאת בלילה, הכל מואר ומנצנץ מתחתיכם, אך גם מעליכם, כי גם השמים המכוכבים קרובים!

ה לופט על הגג הוא רעיון מדליק שממש כדאי לכם להתנסות בו. יש בו הכל, החוויה עצומה ומרגשת והופכת להיות בלתי נשכחת וחקוקה בזיכרונכם עוד ימים רבים לאחר-מכן. ההתרגשות שלכם תוקרן על חבריכם, שירצו גם הם לחוש כמותכם. כי תחזרו ממש "בעננים"!...

יש לכם אירוע, מסיבה, חגיגה, סיבה להתכנס, להיפגש ולשמוח? אין כמו לופט על הגג, ובעיקר במרכז, שיעשו לכם את זה, ובענק חייגו עכשיו למערכת אתר לופט פור יו 077-4060599 או לבעל הלופט לשריון המקום!!!


Save