מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט לחברים

לופט לחברים - כי הכי כיף לחגוג עם האנשים שקרובים לליבנו
 

כמה חברים רוצים לחגוג ביחד אירוע מיוחד – זו יכולה להיות מסיבת רווקים, מסיבת יום הולדת, אולי אפילו קידום בעבודה של חלקכם. אז איפה אפשר לחגוג את המסיבה הזו ? אפשר ללכת לחגוג במסעדה או בבית קפה כל שהוא, אבל זו מסיבה אשר מוגבלת לזמן קצר מאד, וגם אי אפשר באמת לחגוג באווירה שמחה ( לרוב צריך דווקא לשמור על שקט ). מסיבה במועדון אמנם תאפשר להוציא אנרגיות - אבל אתם נכנסים לתוך מועדון קטן עם עוד מאות אנשים. אז למה שלא תחגגו בתוך לופט גדול אשר ייסגר במיוחד עבורכם ?
היתרונות של לופט פרטי

כיום, יש אפשרות להזמין לופט לקבוצות גדולות יחסית של חברים שמעוניינים לחגוג באופן פרטי. הלופט עצמו הוא דירת גג פרטית אשר נסגרת באופן אקסקלוסיבי עבורכם, ואין סיבה שאדם זר אפילו ידע שיש מסיבה בתוך הלופט. הלופטים הללו הם פעמים רבות מבודדים, אפילו אם הם נמצאים בלב תל אביב. כך אפשר לחגוג עם החברים בפרטיות מלאה, ואין צורך להתחיל לבצע אפילו סינונים בכניסה .
לופט... זה לא משעמם לרגע

אל תתבלבלו - העובדה שאתם מזמינים לופט לחברים שיהיה סגור ואקסקלוסיבי לא אומר שאתם צריכים לשמור דווקא על אווירה של אירוע קוקטייל. אפשר לחגוג במשך כמה שעות, ולמעשה אפשר לחגוג במשך יממה שלמה! אפשר לבחור היום לופט להשכרה בארץ עם חדרי שינה, אשר אליהם אפשר לפרוש בכל שלב שרק תרצו. אפשר לנוח קצת, לצבור אנרגיה - ולקום בערב ולחגוג שוב, וכך המסיבה תיכנס לתוך הלילה. רק לפנות בוקר תיכנסו שוב למיטה תוכלו לנוח - רק צריך לשכור את הלופט לזמן מתאים .
ואפשר גם כל זמן לשכור לופט לחברים ומסיבות שונות

בעוד שמקומות אחרים לבילוי לרוב יהיו עם שעות פתיחה וסגירה- הרי שבמקרה של לופט להשכרה אין זה המצב ! אתם תוכלו לארגן אירוע עם החברים שלכם בכל שעה ובכל יום שרק תבחרו. אפשר לשכור את הלופט לארבע שעות, ואפשר לשכור את הלופט ליומיים ואף יותר - הכול לפי בחירה שלכם !


Save