מה אתם מחפשים מה בלופט? איזור ישוב טווח מחירים
בחר מה אתם מחפשיםselect
מה בלופט?select
בחר איזורselect
בחר עירselect
טווח מחיריםselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

לופט להפקות אופנה

לופט להפקות אופנה עם אופי עירוני
 

כפי שאתם בוודאי יודעים, יש היום סוגים שונים ומגוונים מאד של הפקות אופנה. אם אתם מארגנים הפקת אופנה ללבוש שהוא יותר יומיומי, בעל אופי אפילו עירוני אם תרצו להגדיר אותו כך, יתכן מאד שהלוקיישן הטוב ביותר עבורכם יהיה לופט יוקרתי במיוחד במרכז הארץ. מצד אחד, הלופט הוא כמובן לוקיישן מעולה כי העיצוב שלו הוא מוקפד, ולכן הוא יספק לכם רקעים לא שגרתיים. מצד שני העיצוב של הלופט, מותאם מאד להפקות אופנה של ליבוש שהוא כביכול יומיומי ורגיל - ואז הלופט מוציא את המקסימום מהצילומים שלכם.
מה כוללים לופטים להפקות אופנה?

בתוך לופט להפקות אופנה, תוכלו למצוא בין השאר חדרים שונים שבהם תוכלו לעשות שימוש - תוכלו להשתמש בסלון המרכזי של הלופט, אך גם בחדרי השינה, ואפילו בחדרי הרחצה. יש לא מעט מקרים שבהם בוחרים לעשות את ההפקה דווקא במרפסת של הלופט - כאשר ברגע רואים את המגדלים הגבוהים של גוש דן. יש מקרים שבהם רוצים לקיים הפקה דווקא בתוך הג'קוזי של ה- לופט , ויש מקרים שבהם אם יש ללופט בריכה אפשר כמובן לעשות בה שימוש חופשי לצילומים שלכם.
כמה זמן כדאי לקבוע?

אם אתם צריכים לופט לצילומים שלכם, עולה כמובן השאלה, כמה זמן מראש כדאי להזמין את הלופט. היתרון שלכם הוא שאתם יכולים לקיים את ההפקה גם באמצע השבוע ובשעות היום - ואלו השעות בהן הלופט פנוי מהאירועים השונים, וגם המחירים הם נוחים במיוחד, כך שאפשר לקבוע גם זמן קצר מראש.

אז כנסו כאן באתר לופט 4 יו למאגר הלופטים שלנו ברחבי הארץ ובחרו את הלוקיישן שמתאים להפקת האופנה שלכם. לייעוץ והכוונה חינם צרו קשר עם נציגינו בטלפון מספר 077-4060599 שיעזרו לכם בבחירת לופט מתאים.


Save